Bild av kontaktsymboler
 
Veronica Sjövik Sten, Centrumchef Solna Centrum

Hej, test
Tillsammans med mitt team hälsar jag dig varmt välkommen till Solna Centrum. Hos oss är du alltid i centrum och vi vill att du ska känna dig hemma. För att göra ditt besök så trevligt som möjligt tar vi gärna emot dina kommentarer och önskemål.
Vi ses i Solna Centrum!
Veronica Sjövik Sten, Centrumchef Solna Centrum


Kontaktuppgifter Centrumledningen Solna Centrum

Besöksadress:
Centrumledningen
Solna Torg 13 - 2 trappor
171 45 Solna

Leveransadress:
Solna torg 13 U (till alla butiker som behöver lämna saker på lastgatan)

Parkering Ametisten
Vid frågor, vänligen kontakta Parkman:
Telefon: 08-734 90 00
E-mail: info@parkman.nu

Receptionen i Solna Centrum:
För information om butiker, öppettider och övrig service – vänligen kontakta eller besök vår reception på torget.
Telefon 08-400 005 00
Email: info@solnacentrum.se

Felanmälan:
Anmälan: Klicka här för att göra en felanmälan direkt.
För akuta situationer, ring 070-819 68 50

Frågor rörande våra bostäder
Vid frågor, vänligen kontakta Rolf Samuelsson:
Telefon: 08-41000918
E-mail: solna@effektkonsult.se

Kontakta Centrumledningen
E-post: solna.centrum@urw.com

Uthyrning av butikslokaler
Markus Axelsson
Mobil: 072-45 01 770
markus.axelsson@urw.com

Uthyrningsansvarig kontor
Gustav Björkman
Mobil: 073-662 35 09
gustav.bjorkman@urw.com

Uthyrning av tillfälliga lokaler/ytor för pop-up butiker samt reklamaktiviteter/sampling:
Kontakta oss för Commercial Partnerships:

Sales Manager Commercial Partnerships
Malin Hallner
malin.hallner@urw.com

Sales Manager Commercial Partnerships
Glenn Jaako
glenn.jaako@urw.com

Senior Manager Commercial Partnerships
Ulrica Forsman
ulrica.frisk-forsman@urw.com

Centrumchef
Veronica Sjövik Sten
Mobil: 076-525 57 41
veronica.sjoviksten@urw.com

Vice Centrumchef
Michaela Bergekrans
Mobil: 076-894 46 16
michaela.bergekrans@urw.com

Marknadsansvarig
Heidi Nilsson
Mobil: 076-636 76 16
heidi.nilsson@urw.com

Teknisk förvaltare
Therese Tang
Mobil: 076- 525 55 11
therese.tang@urw.com

Bostäder och Garage
Rolf Samuelsson
Tel: 08-410 009 18
solna@effektkonsult.se

Fastighetsägare
Unibail-Rodamco-Westfield
Box 7846
103 98 Stockholm
Tel: 08-586 230 00
www.urw.com

Senior Manager Commercial Partnerships