AVVIKANDE ÖPPETTIDER    
AVVIKANDE ÖPPETTIDER    

Många butiker har just nu avvikande öppettider. Läs mer

Bild av kontaktsymboler
 

Hej,
Tillsammans med mitt team hälsar jag dig varmt välkommen till Solna Centrum. Hos oss är du alltid i centrum och vi vill att du ska känna dig hemma. För att göra ditt besök så trevligt som möjligt tar vi gärna emot dina kommentarer och önskemål.
Vi ses i Solna Centrum!
Marie Larsson, Centrumchef Solna Centrum

Kontaktuppgifter Centrumledningen Solna Centrum

Besöksadress:
Centrumledningen
Solna Torg 13 - 2 trappor
171 45 Solna

Leveransadress:
Solna torg 13 U (till alla butiker som behöver lämna saker på lastgatan)

Parkering Ametisten
Vid frågor, vänligen kontakta:
Telefon: 08-734 90 00
E-mail: parkering@solnacentrum.se

Receptionen i Solna Centrum:
För information om butiker, öppettider och övrig service – vänligen kontakta eller besök vår reception på torget.
Telefon 08-400 005 00
Email: info@solnacentrum.se

Felanmälan:
Anmälan: Klicka här för att göra en felanmälan direkt.
För akuta situationer, ring 070-819 68 50

Frågor rörande våra bostäder
Vid frågor, vänligen kontakta
E-mail: solna.centrum@urw.com

Kontakta Centrumledningen
E-post: solna.centrum@urw.com

Uthyrning av butikslokaler
Jacob Lillienberg (Ext)
jacob.lillienberg@ext.urw.com

David Pettersson
david.pettersson@urw.com

Uthyrningsansvarig kontor
Gustav Björkman
Mobil: 073-662 35 09
gustav.bjorkman@urw.com

Tom Carlsson
Mobil: 073-060 25 11
tom.carlsson@urw.com

Uthyrning av tillfälliga lokaler/ytor för pop-up butiker samt reklamaktiviteter/sampling:
Kontakta oss för Commercial Partnerships:

Sales Manager Commercial Partnerships
Malin Hallner
malin.hallner@urw.com

Sales Manager Commercial Partnerships
Glenn Jaako
glenn.jaako@urw.com

Senior Manager Commercial Partnerships
Ulrica Forsman
ulrica.frisk-forsman@urw.com

Centrumchef
Marie Larsson
Mobil: 076-525 57 41
marie.larsson@urw.com

Marknadsansvarig
Michaela Bergekrans
Mobil: 076-636 76 16
michaela.bergekrans@urw.com

Teknisk förvaltare
Therese Tang
Mobil: 076- 525 55 11
therese.tang@urw.com

Nenad Joksic
Mobil: 076-525 56 00
nenad.joksic@urw.com

Bostäder
lisa.erken@urw.com

Fastighetsägare
Unibail-Rodamco-Westfield
Box 7846
103 98 Stockholm
Tel: 08-586 230 00
www.urw.com